PCS Rapiscan

 

Divize Rapiscan společnosti PCS spol. s r.o. působí na trhu více jak 25 let jako dodavatel bezpečnostních technologií  pro kontrolu osob, zavazadel a zásilek. Divize poskytuje řešení pro oblast Aviation a Non-Aviation  za účelem eliminace bezpečnostních rizik. Základ portfolia divize tvoří produkty společností Rapiscan Systems, AS&E, Asqella, Agilent Technologies a Quadratica. Divize zároveň poskytuje profesionální služby v oblasti servisu, pronájmu techniky, konzultační činnosti a autorizaci bezpečnostních řešení.

Divize Rapiscan věří, že soustavné vzdělávání, informovanost a výcvik profesionálů zvyšují schopnost dělat sofistikovaná rozhodnutí, která jsou základem pro práci odborníků v oblasti bezpečnosti. Proto se podílí na vzdělávání v oblasti bezpečnostní kontroly pořádáním konferencí, oborových setkání, seminářů a školení.

Divize Rapiscan zároveň spatřuje smysl ve vzdělávání nové generace nastupujících pracovníků a odborníků v oblasti bezpečnosti. Teoretické znalosti si mohou osvojit studiem. To, co divize Rapiscan nové generaci nabízí, jsou praktické zkušenosti. Pracuje na rozšíření své dosavadní spolupráce s vysokými školami a v otevírá možnost pracovních stáží pro vybrané studenty. V současné době připravuje společné vzdělávací projekty s Vysokou školou Ambis v Praze a Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně. Věří, že někteří ze studentů se mohou stát budoucími kolegy a být inspirativním přínosem.

 

V čem jsme dobří

25+ let
zkušeností s technologiemi
3500+
spokojených zákazníků
50+
profesionálů v oboru
100%
záruka spokojenosti